خریدار ضایعات پی وی سی با بالاترین قیمت
می 28, 2020
خریدار قوطی رانی
خریدار ضایعات قوطی رانی با بالاترین قیمت
جولای 16, 2020

خریدار ضایعات مس کابلی

خریدار ضایعات مس کابلی با بالاترین قیمت

اگر قصد فروش ضایعات مس خود را دارید دست نگه دارید. ما ویژگی های مرکز خرید ضایعات تهران را بیان میکنیم و سپس خودتان تصمیم بگیرید:

خرید ضایعات مسی با بالاترین قیمت روز

خریدار ضایعات کابلی با پرداخت نقدی

خریدار ضایعات مس کابلی با بارگیری رایگان در محل

خریدار ضایعات مس کابلی

خریدار ضایعات مس کابلی

قیمت هرکیلو ضایعات مس کابلی چند است؟

در حال حاضر در تاریخ 16 خرداد 99 قیمت هر کیلو ضایعات مس کابلی برابری 70000 تومان است. قیمت ضایعات مس در حال نوسان است. اما اگر میخواهید با بالاترین قیمت روز ضایعات مس ، ضایعات مس کابلی خود را بفروشید با مرکز خرید ضایعات تهران تماس بگیرید.

خرید ضایعات مس

ضایعات مسی خود را با قیمت بالا به فروش برسانید. چرا که کارشناسان ما با با بررسی ضایعات و اینکه با قیمت بالا انواع ضایعات مسی را از شما خریداری می نمایند و اینکه قیمت ضایعات مسی به صورت روزانه در حال تغییر می باشد . و طبق روز حسب می شود.

خریدار ضایعات مسخرید ضایعاتقیمت هر کیلو ضایعات مسقیمت خرید ضایعات کابل

خریدار ضایعات مس کابلی
قیمت ضایعات مس کابلی قرمز
قیمت ضایعات مس کابلی
قیمت روز ضایعات مس کابلی
فروش ضایعات مس کابلی

ضایعات مسی ، راضه یا ضایعاتی هستند که دیگر قابل استفاده نمی باشند و به دلایل پوسیدگی ، شکستگی و … دیگر ضایعات به حساب می آیند. که شرکت ضایعات تهران این ضایعات مسی را از شما خریداری می نماییم. سپس آن ها را به کارخانه ها می بریم.و دوباره به محصولاتی تبدیل می نمایند پس شما عزیزان تنها با یک تماس اقسام ضایعات خود را به قیمت روز بفروش برسانید.

قیمت ضایعات مس کابلی قرمز در تاریخ 22 تیر 99

قیمت هر کیلو ضایعات مس کابلی قرمز امروز 103 هزار تومان در بازار تهران معامله میشود. قیمت مس طی این چند روز اخیر رشد چشمگیری داشته است .اینکه قیمت تمامیضایعات بر اساس قیمت روز محاسبه می شود و خریدار ضایعات شما می باشیم و با قیمت هایی کاملا توافقی .

همچنین قیمت خرید ضایعات فلزی دیگر به شکل زیر است :

قیمت هر کیلو  ضایعات مس و ظروف مسی :  85000 تومان

قیمت هر کیلو ضایعات سوفاله مس تمیز :  84000 تومان 

قیمت ضایعات لوله قرمز :  8600 تومان

قیمت ضایعات مس ضخیم و کابل مفتولی :  90000 تومان 

ضایعات تسمه و ورق ضخیم مس :  94000 تومان به ازای هر کیلو

خریدار ضایعات مس کابلی

خریدار ضایعات مس کابلی

رشد چشمگیر قیمت ضایعات مس کابلی قرمز

در بازار ضایعات روز چهارشنبه 18 تیر ماه، قیمت ضایعات مس کابلی قرمز نسبت به روز پیشین 1.8 درصد رشد داشته و به سطح 100 هزار و 730 تومان به ازای هر کیلوگرم رسیده است. شما عزیزان در هرکجای تهران هستید و میخواهید خریدار ضایعات مس کابلی قرمز را پیدا کنید کافی است با ما تماس بگیرید تا بهترین خریدار ضایعات در تهران را به شما معرفی کنیم.

خرید ضایعات

خریدار ضایعات شما می باشیم. پس به قیمت روز اقسام ضایعات شما را خریداری می نماییم. با کارشناسان ما تماس نمایید .که هر نوع ضایعاتی را که در هر اندازه داشته باشید خریدار می باشیم. و در هر کجا که باشید به خدمتتان می آییم.

قیمت روز ضایعات مسی

قیمت ها در نوسان می باشد و برای گرفتن قیمت ضایعات مسی با ما تماس نمایید. که کارشناسان ما با شما همراه می باشند و در هر منطقه از تهران که باشید به خدمتتان می آییم. با بالاترین قیمت از شما خریدار می باشیم.

ضایعات مسی

انواع و اقسام ضایعات مسی از کوچکترین قطعه تا هر وزن و اندازه را از شما خریدار می باشیم. مس هایی که در کابل ها موجود می باشد را نیز با قیمت روز از شما خریدار می باشیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *