خریدار ضایعات کابل و سیم با بالاترین قیمت

خریدار ضایعات آلومینیوم با بالاترین قیمت
می 10, 2020
خریدار ضایعات پی وی سی با بالاترین قیمت
می 28, 2020

خریدار ضایعات کابل و سیم

خریدار ضایعات کابل مسی

مرکز خرید ضایعات تهران خریدار ضایعات کابل ، خریدار ضایعات سیم ، خریدار ضایعات مس و … با بالاترین قیمت روز و پرداخت نقدی است. خریدار ضایعات کابل و سیم شما با پرداخت نقدی در مرکز خرید ضایعات انجام میشود. در هر جای تهران هستید فقط با یک تماس از ما برای فروش ضایعات خود مشاوره رایگان بگیرید. لازم به ذکر است که بارگیری ضایعات شما رایگان انجام خواهد شد.

خریدار ضایعات کابل و سیم با بالاترین قیمت

خریدار ضایعات کابل و سیم با بالاترین قیمت

قیمت ضایعات کابل و سیم چقدر است؟

مس به کار رفته در ضایعات کابل با قیمت روز مس خریداری میشود. قیمت روز مس در زمان ویرایش این مقاله 68000 تومان برای هر کیلو مس ضایعاتی است. خریدار کابل ضایعاتی شما با بالاترین نرخ روز ضایعات هستیم. البته این را هم به شما بگوییم که قیمت تمامی ضایعات بر اساس قیمت روز می باشد و اینکه با قیمت هایی بسیار بالا از شما خریداری می نماییم.

بازیافت ضایعات سیم و کابل

ماندن ضایعات مس و کابل در طبیعت باعث ضرر و زیان به طبیعت میشود. روکش ضایعات کابل برای طبیعت خطرناک است. ما با خرید ضایعات کابل و بازیافت آن هم به حفظ محیط زیست کمک میکنیم و هم با برگرداندن مس ضایعاتی به چرخه تولید کمک میکنیم. شرکت خرید ضایعات تهران بیش از 10 سال است که با خرید ضایعات سیم و کابل و بازیافت آنها با استفاده از دستگاه های حرارتی مشغول کار است. خرید ضایعات کابلی شما باعث افتخار ماست.

بزرگترین مرکز خرید ضایعات سیم و کابل مسی در تهران

خریدار کابل کهنه ، خریدار سیم مسی ، خریدار کابل ذوبی ، خریدار کابل دست دوم ، خریدار کابل مفتولی ،

خریدار ضایعات کابل
خریدار ضایعات سیم و کابل
خریدار کابل ضایعاتی
خریدار ضایعات کابل برق

خریدار ضایعات سیم روکش دار

خریدار ضایعات کابل و سیم

خریدار ضایعات کابل و سیم

سیم هایی که دارای روکش هستند و دیگر قابل استفاده نمی باشد یا اینکه در معرض رطوبت و هوا و .. دچار پوسیدگی شده اندرا ما از شما خریداریم. شما ممکن این این سیم ها را در سطل آشغال دور بیاندازید و ندانید که می توانید با فروش آن ها می توانید پدرآمدی به بدست آورید ، پس با یک تماس آن ها را به ما بفروشید.

قیمت هر کیلو ضایعات کابل مسی در تاریخ 22 تیر 99

در بازار تهران قیمت هر کیلو ضایعات کابل و سیم مسی  95000 تومان معامله میشود . که این قیمت ها ثبات مشخصی ندارد و اینکه در لحظه متغییر می باشد و برای اطلاع از قیمت ها با ما تماس نمایید. چرا که کارشناسان ما در خدمت شما می باشند و در هر کجای تهران که باشید ما به خدمتتان می آییم و خریدار ضایعات کابل مسی شما می باشیم.

ضایعات کابل و سیم در تهران

ضایعات تهران در تهران و تمام مناطق تهران و شهرستان ها با شما می باشند ، با بالاترین قیمت روز ضایعات را از شما خریداری می نماییم.سیم های موجود می باشد که داخل آن ها از مس استفاده شده است و اینکه شما عزیزان با ذوب کردن سیم و جدا کردن مس آن ها می توانید آن ها را با قیمت روز به فروش برسانید. و برای خ.د منبع درآمد بسیار عالی داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *